12. Sınıf Haftalık Ev Ödevleri

Talebe

Yönetici
Konular
547
Meslek - Branş
Öğretmen - Tarih
Talebe Hakkında ek bir bilgi sağlanmamış.

You must be registered for see images

İl Milli Eğitim Müdürlüğümüzün Ar-Ge Birimi koordinasyonunda gönüllü öğretmenlerimiz tarafından hazırlanan 12. sınıflara ait ev ödevlerine aşağıdaki linklere tıklayarak ulaşabilirsiniz.
12. sınıflara yönelik yayınlanacak olan bütün içerikler her hafta buraya eklenecektir.

1. DÖNEM
HAFTA12.SINIF KİTAPÇIKLARINA ULAŞMAK İÇİN
1. Hafta
2. Hafta
3. Hafta
4. Hafta
5. Hafta
6. Hafta
7. Hafta
8. Hafta
9. Hafta
10. Hafta
11. Hafta
12. Hafta
13. Hafta
14. Hafta
15. Hafta

Moderatör tarafında düzenlendi:
BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
İl Milli Eğitim Müdürlüğümüzün Ar-Ge Birimi koordinasyonunda gönüllü öğretmenlerimiz tarafından hazırlanan 17.Hafta (22-26 Şubat) ev ödevleri yayımlanmıştır. 1-12.sınıfa kadar tüm sınıflar da okuyan öğrencilerimiz aşağıdaki ilgili sınıfa tıklayıp fasiküllere ulaşabilirler.

12. Sınıf Kitapçığına ulaşmak için tıklayınız:

İl Milli Eğitim Müdürlüğümüzün Ar-Ge Birimi koordinasyonunda gönüllü öğretmenlerimiz tarafından hazırlanan 18.Hafta (01- 05 Mart) ev ödevleri yayımlanmıştır.

İl Milli Eğitim Müdürlüğümüzün koordinasyonunda gönüllü öğretmenlerimiz tarafından hazırlanan 03-07 Mayıs haftasına dair ev ödevleri yayımlanmıştır.

İl Milli Eğitim Müdürlüğümüzün koordinasyonunda gönüllü öğretmenlerimiz tarafından hazırlanan 03-07 Mayıs haftasına dair ev ödevleri yayımlanmıştır.

İl Milli Eğitim Müdürlüğümüzün koordinasyonunda gönüllü öğretmenlerimiz tarafından hazırlanan 17-21 Mayıs haftasına dair ev ödevleri yayımlanmıştır.

İl Milli Eğitim Müdürlüğümüzün koordinasyonunda gönüllü öğretmenlerimiz tarafından hazırlanan 24-28 Mayıs haftasına dair ev ödevleri yayımlanmıştır.

İl Milli Eğitim Müdürlüğümüzün koordinasyonunda gönüllü öğretmenlerimiz tarafından hazırlanan 31 Mayıs-4 Haziran haftasına dair ev ödevleri yayımlanmıştır.

İl Milli Eğitim Müdürlüğümüzün koordinasyonunda gönüllü öğretmenlerimiz tarafından hazırlanan 07-11 Haziran haftasına dair ev ödevleri yayımlanmıştır.

İl Milli Eğitim Müdürlüğümüzün koordinasyonunda gönüllü öğretmenlerimiz tarafından hazırlanan 14-18 Haziran haftasına dair ev ödevleri yayımlanmıştır.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt