2021/2022 Tarih Dersleri Zümre Öğretmenleri I. Dönem 1. Toplantı Tutanağı

2021/2022 Tarih Dersleri Zümre Öğretmenleri I. Dönem 1. Toplantı Tutanağı 2021-08-27

Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Tarih Dersleri Zümreleri kategorisinde Talebe tarafından oluşturulan 2021\/2022 Tarih Dersleri Zümre Öğretmenleri I. Dönem 1. Toplantı Tutanağı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,038 kez görüntülenmiş, 16 yorum ve 71 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Tarih Dersleri Zümreleri
Konu Başlığı 2021\/2022 Tarih Dersleri Zümre Öğretmenleri I. Dönem 1. Toplantı Tutanağı
Konuyu başlatan Talebe
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan hera

Talebe

Yönetici
Vezir-i Azam

naima

Üye
Re: 2021/2022 Tarih Dersleri Zümre Öğretmenleri I. Dönem 1. Toplantı Tutanağı
Beğnyiroz ama indiremiyoruz hata oluştu diyor tekrar beğeneiyoruz yine deniyoruz yine olmuyor

Re: 2021/2022 Tarih Dersleri Zümre Öğretmenleri I. Dönem 1. Toplantı Tutanağı
arkadaş beğeniyoruz olmuyor, teşekkür ediyoruz yine olmuyor nasıl iş anlayamadım. dosya inmiyor hata veriyor.

• :)
  • ;)
  • :(
  • :mad:
  • :confused:
  • :cool:
  • :p
  • :D
  • :eek:
  • :oops:
  • :rolleyes:
  • o_O
  • :cautious:
  • :censored:
  • :cry:
  • :love:
  • :LOL:
  • :ROFLMAO:
  • :sick:
  • :sleep:
  • :sneaky:
  • (y)
  • (n)
  • :unsure:
  • :whistle:
  • :coffee:
  • :giggle:
  • :alien:
  • :devilish:
  • :geek:
  • :poop:
  • :ninja:

İlginizi Çekebilecek Konular

Talebe Kullanıcımız yeni bir kaynak oluşturdu: 2021-2022 Eğitim Öğretim Yılı İlçe Tarih Öğretmenleri Toplantı Tutanağı - 2021-2022 İlçe Tarih Öğretmenleri Toplantı Tutanağı Bu kaynak hakkında daha fazla bilgi ...
Cevaplar
0
Görüntüleme
333
Hazırlayan arkadaşlara teşekkür ederim. TARİH ZÜMRESİ 2020-2021 EĞİTİM-ÖĞRETİM YILINDA AŞAMALI VE SEYRELTİLMİŞ EĞİTİM İLE HİBRİT EĞİTİM SÜREÇLERİNDE, ÖĞRENCİLERİN ÖĞRENME KAZANIMLARINA İLİŞKİN EKSİKLİKLERİNİN GİDERİLMESİNE YÖNELİK TAMAMLAYICI EĞİTİM PLANLARININ YAPILMASI HAKKINDA RAPORU...
Cevaplar
0
Görüntüleme
675
  • Gözlemciler 18
  • Üst Alt