2021 Yılı Sınavla Öğrenci Alacak Ortaöğretim Kurumlarına İlişkin Merkezi Sınavda Soru Sorulacak Derslere Ait Konu, Kazanım ve Açıklamalar

Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Eğitim Haberleri & Duyuruları kategorisinde Talebe tarafından oluşturulan 2021 Yılı Sınavla Öğrenci Alacak Ortaöğretim Kurumlarına İlişkin Merkezi Sınavda Soru Sorulacak Derslere Ait Konu, Kazanım ve Açıklamalar başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 478 kez görüntülenmiş, 0 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Eğitim Haberleri & Duyuruları
Konu Başlığı 2021 Yılı Sınavla Öğrenci Alacak Ortaöğretim Kurumlarına İlişkin Merkezi Sınavda Soru Sorulacak Derslere Ait Konu, Kazanım ve Açıklamalar
Konuyu başlatan Talebe
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Talebe

Talebe

Yönetici
Vezir-i Azam

Resimleri görmek için kayıtlı olmalısınız

2021 yılında "Sınavla Öğrenci Alacak Ortaöğretim Kurumlarına İlişkin Merkezi Sınav"da aday öğrencilerimizin sorumlu olacakları konu, kazanım ve açıklamalar yayınlandı.

2021 Yılı "Sınavla Öğrenci Alacak Ortaöğretim Kurumlarına İlişkin Merkezi Sınav" konu, kazanım ve açıklamalarına ulaşabilirsiniz.

• :)
  • ;)
  • :(
  • :mad:
  • :confused:
  • :cool:
  • :p
  • :D
  • :eek:
  • :oops:
  • :rolleyes:
  • o_O
  • :cautious:
  • :censored:
  • :cry:
  • :love:
  • :LOL:
  • :ROFLMAO:
  • :sick:
  • :sleep:
  • :sneaky:
  • (y)
  • (n)
  • :unsure:
  • :whistle:
  • :coffee:
  • :giggle:
  • :alien:
  • :devilish:
  • :geek:
  • :poop:
  • :ninja:

İlginizi Çekebilecek Konular

2021 Yılı İlköğretim ve Ortaöğretim Kurumları Bursluluk Sınavında Soru Sorulacak Derslere Ait Konu, Kazanım ve Açıklamalar 2021 Yılı İlköğretim ve Ortaöğretim Kurumları Bursluluk Sınavında aday öğrencilerimizin sorumlu olacakları konu, kazanım ve açıklamalar yayımlandı. 2021 İlköğretim ve...
Cevaplar
0
Görüntüleme
145
2020-2021 Eğitim Öğretim Yılı Yaz Dönemi Destekleme ve Yetiştirme Kursları İs Takvimi 2020-2021 Eğitim Öğretim Yılı Yaz Dönemi Destekleme ve Yetiştirme Kursları İs Takvimi Kurs merkezi başvurularının alınması ve il/ilçe millî eğitim müdürlüklerince onaylanması : 07-17 Haziran 2021 Öğretmen...
Cevaplar
0
Görüntüleme
171
DAĞITIM YERLERİNE İlgi : a) Millî Eğitim Bakanlığı Ortaöğretim Kurumlan Yönetmeliği. b) Millî Eğitim Bakanlığı Eğitim Kurulları ve Zümreleri Yönergesi. c) Millî Eğitim Bakanlığı Eğitim Bölgeleri Yönergesi. ç) 18.05.2021 tarihli ve E-83203306-10.03-25216578 sayılı yazımız. İlgi (a)...
Cevaplar
0
Görüntüleme
356
Millî Eğitim Bakanlığına Bağlı Eğitim Kurumlarına Yönetici Seçme ve Görevlendirme Yönetmeliği çerçevesinde hazırlanan 2021 yılı Millî Eğitim Bakanlığına Bağlı Eğitim Kurumlarına Yönetici Görevlendirme Takvimleri ektedir. İlk Defa Yönetici Görevlendirme Takvimi için tıklayınız. Yeniden Yönetici...
Cevaplar
0
Görüntüleme
181
Destek Hizmetleri Genel Müdürlüğü “Covid-19 Salgınında Okullarda Alınması Gereken Önlemler” Konulu Yazı 24.08.2021
Cevaplar
1
Görüntüleme
186
  • Gözlemciler 1
  • Üst Alt