Neler yeni

Milli Eğitim Bakanlığı Özel Program Ve Proje Uygulayan Eğitim Kurumları Yönetmeliği

Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Yönetmelikler kategorisinde Tarih Öğretmeni tarafından oluşturulan Milli Eğitim Bakanlığı Özel Program Ve Proje Uygulayan Eğitim Kurumları Yönetmeliği başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 273 kez görüntülenmiş, 0 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Yönetmelikler
Konu Başlığı Milli Eğitim Bakanlığı Özel Program Ve Proje Uygulayan Eğitim Kurumları Yönetmeliği
Konuyu başlatan Tarih Öğretmeni
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Tarih Öğretmeni

Tarih Öğretmeni

Yönetici
Sultan
Konular
3,652
Web sitesi
www.tarihbilinci.com
Meslek - Branş
Tarih Öğretmeni
Milli Eğitim Bakanlığı Özel Program Ve Proje Uygulayan Eğitim Kurumları Yönetmeliği'ne erişim için

• :)
  • ;)
  • :(
  • :mad:
  • :confused:
  • :cool:
  • :p
  • :D
  • :eek:
  • :oops:
  • :rolleyes:
  • o_O
  • :cautious:
  • :censored:
  • :cry:
  • :love:
  • :LOL:
  • :ROFLMAO:
  • :sick:
  • :sleep:
  • :sneaky:
  • (y)
  • (n)
  • :unsure:
  • :whistle:
  • :coffee:
  • :giggle:
  • :alien:
  • :devilish:
  • :geek:
  • :poop:
  • :ninja:

İlginizi Çekebilecek Konular

• Contains 1 staff post(s)
Milli-Eğitim Bakanlığı Yönetici Ve Öğretmenlerinin Ders Ve Ek Ders Saatlerine İlişkin Karar (Hakem Kurulu Kararları İşlenmiş) İndir
Cevaplar
0
Görüntüleme
214
Milli Eğitim Bakanlığı Yönetici ve Öğretmenlerinin Ders ve Ek Ders Saatlerine İlişkin Karar Erişim için TIKLAYINIZ
Cevaplar
0
Görüntüleme
383
Milli Eğitim Bakanlığı Öğretmen Atama Ve Yer Değiştirme Yönetmeliği 2019 Erişim İçin TIKLAYINIZ
Cevaplar
0
Görüntüleme
247
Milli Eğitim Bakanlığı Eğitim Kurumlarına-Yönetici Görevlendirme Yönetmeliği'ne erişim için TIKLAYINIZ
Cevaplar
0
Görüntüleme
233
MİLLÎ EĞİTİM BAKANLIĞI HAYAT BOYU ÖĞRENME KURUMLARI YÖNETMELİĞİ BİRİNCİ BÖLÜM Amaç, Kapsam, Dayanak ve Tanımlar Amaç ve kapsam MADDE 1 – (1) Bu Yönetmeliğin amacı, Millî Eğitim Bakanlığına bağlı hayat boyu öğrenme kurumlarının kuruluş, görev, yönetim, eğitim, öğretim ve işleyişi hakkındaki...
Cevaplar
0
Görüntüleme
126
Üst Alt