Kaynak ikonu

Tarih 10 Sorularla Öğreniyorum 1. Ünite Yerleşme Ve Devletleşme Sürecinde Selçuklu Türkiye'si 2021 2021-10-03

Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Selçuklu Türkiyesi Ünitesi Etkinlik & P & P kategorisinde eminozumagi tarafından oluşturulan Tarih 10 Sorularla Öğreniyorum 1. Ünite Yerleşme Ve Devletleşme Sürecinde Selçuklu Türkiye'si 2021 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 406 kez görüntülenmiş, 8 yorum ve 23 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Selçuklu Türkiyesi Ünitesi Etkinlik & P & P
Konu Başlığı Tarih 10 Sorularla Öğreniyorum 1. Ünite Yerleşme Ve Devletleşme Sürecinde Selçuklu Türkiye'si 2021
Konuyu başlatan eminozumagi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan atahoca

eminozumagi

Yeniçeri Ağası

atahoca

Yönetici
Vezir
Re: Tarih 10 Sorularla Öğreniyorum 1. Ünite Yerleşme Ve Devletleşme Sürecinde Selçuklu Türkiye'si 2021
Yeni müfredat hakkında soru-cevap çalışması pek olmadığı için bu çalışmalar değerli.
Boşluk doldurma, eşleştirme, doğru yanlış gibi sınavlarda sorulan tarzlar tipi çalışmaları da forumda görsek fayda çok artacaktır.

Re: Tarih 10 Sorularla Öğreniyorum 1. Ünite Yerleşme Ve Devletleşme Sürecinde Selçuklu Türkiye'si 2021
ellerinize sağlık

sevo50

Üye
elinize sağlık

atahoca

Yönetici
Vezir
Haçlı Seferlerinde yaşanan İnsan Hakları ihlallerini, katliamları, Avrupa'nın bugün dahi utanacağı kareleri ele alması (her ne kadar ders kitabında yer almasa da) önemli anekdotlar...

• :)
  • ;)
  • :(
  • :mad:
  • :confused:
  • :cool:
  • :p
  • :D
  • :eek:
  • :oops:
  • :rolleyes:
  • o_O