Neler yeni
Yaz Dönemi (12. Sınıflar) Tarih Dersi Destekleme ve Yetiştirme Kursu Planı

Tarih Yıllık Planı Yaz Dönemi (12. Sınıflar) Tarih Dersi Destekleme ve Yetiştirme Kursu Planı 2021-07-05

Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Tarih Dersleri Yıllık Planları kategorisinde Talebe tarafından oluşturulan Yaz Dönemi (12. Sınıflar) Tarih Dersi Destekleme ve Yetiştirme Kursu Planı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 253 kez görüntülenmiş, 1 yorum ve 10 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Tarih Dersleri Yıllık Planları
Konu Başlığı Yaz Dönemi (12. Sınıflar) Tarih Dersi Destekleme ve Yetiştirme Kursu Planı
Konuyu başlatan Talebe
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan çetik bey

Talebe

Yönetici
Vezir-i Azam
Konular
1,991
Meslek - Branş
Öğretmen - Tarih

çetik bey

Üye
Konular
8
Re: Yaz Dönemi (12. Sınıflar) Tarih Dersi Destekleme ve Yetiştirme Kursu Planı
teşekkürler

• :)
  • ;)
  • :(
  • :mad:
  • :confused:
  • :cool:
  • :p
  • :D
  • :eek:
  • :oops:
  • :rolleyes:
  • o_O
  • :cautious:
  • :censored:
  • :cry:
  • :love:
  • :LOL:
  • :ROFLMAO:
  • :sick:
  • :sleep:
  • :sneaky:
  • (y)
  • (n)
  • :unsure:
  • :whistle:
  • :coffee:
  • :giggle:
  • :alien:
  • :devilish:
  • :geek:
  • :poop:
  • :ninja:

İlginizi Çekebilecek Konular

Talebe Kullanıcımız yeni bir kaynak oluşturdu: 2020–2021 Eğitim / Öğretim Yılı Tarih 9 -10-11 Dersleri Haziran Dönemi Telafi Programı - 2020–2021 Eğitim / Öğretim Yılı Tarih 9 -10-11 Dersleri Haziran Dönemi Telafi Programı Bu kaynak hakkında daha fazla bilgi ...
Cevaplar
1
Görüntüleme
196
Talebe Kullanıcımız yeni bir kaynak oluşturdu: 10. Sınıflar Osmanlı Türkçesi 10 Dersi Ünitelendirilmiş Yıllık Ders Planı - 10. Sınıflar Osmanlı Türkçesi 10 Dersi Ünitelendirilmiş Yıllık Ders Planı Bu kaynak hakkında daha fazla bilgi ...
Cevaplar
0
Görüntüleme
105
Talebe Kullanıcımız yeni bir kaynak oluşturdu: 2021 / 2022 12. Sınıflar T.C. İnkılâp Tarihi ve Atatürkçülük Dersi Ünitelendirilmiş Yıllık Ders Plan - 2021 / 2022 12. Sınıflar T.C. İnkılâp Tarihi ve Atatürkçülük Dersi Ünitelendirilmiş Yıllık Ders Plan Bu kaynak hakkında daha fazla bilgi ...
Cevaplar
8
Görüntüleme
324
Talebe Kullanıcımız yeni bir kaynak oluşturdu: 2021 / 2022 Eğitim – Öğretim Yılı 11. Sınıflar Tarih Dersi Ünitelendirilmiş Yıllık Ders Planı - 2021 / 2022 Eğitim – Öğretim Yılı 11. Sınıflar Tarih Dersi Ünitelendirilmiş Yıllık Ders Planı Bu kaynak hakkında daha fazla bilgi ...
Cevaplar
0
Görüntüleme
123
Talebe Kullanıcımız yeni bir kaynak oluşturdu: 2021 / 2022 Eğitim – Öğretim Yılı 10. Sınıflar Tarih Dersi Ünitelendirilmiş Yıllık Ders Planı - 2021 / 2022 Eğitim – Öğretim Yılı 10. Sınıflar Tarih Dersi Ünitelendirilmiş Yıllık Ders Planı Bu kaynak hakkında daha fazla bilgi ...
Cevaplar
3
Görüntüleme
218
  • Gözlemciler 3
  • Üst Alt